Náramek růženín I love mom

Skladem
Značka: Luxury Secrets
249 Kč
Náramek růženín I love mom
Novinka

Růženín, to je průsvitná, růžově zbarvená odrůda křemene. Něžné růžové zbarvení dotvářejí částečky titanu a mléčný vzhled jehličkovité inkluze rutilu. 

 

Vlastnosti:

Je to kámen lásky. Je to krystal univerzální a bezpodmínečné lásky. Jeho přirozená krása z něj dělá oblíbený talisman a zamilovali si ho i holističtí léčitelé. Význam růženínu je do značné míry spojen s jeho barvou. Růžová představuje jemnost, klid, ženskost, soucit a už zmiňovanou lásku. Jemná energie, kterou nese, podporuje a oživuje vztahy, přináší radost, vášeň i spokojenost. Jeho jemné kouzlo a podmanivá barva působí uklidňujícím dojmem na mysl i tělo. Tento symbol lásky a krásy je také kamenem nabíjejícím životní energií. Vyzývá nositele k trpělivosti nejen při řešení problémů, dává sílu odpouštět sobě i ostatním. Může ve vašem prostředí rezonovat jemné i silné vibrace, které zacílí na vaše srdce a uvolní negativní emoce, které jste v sobě drželi velmi dlouho. Je vůbec nejdůležitějším mezi kameny pro srdeční čakru. 

Přiřazen planetě Venuši a elementu vody. 

 

Znamení zvěrokruhu: rak, býk, váhy, beran

 

Křišťál chrání auru proti negativním vlivům z okolí, projasňuje mysl, zvyšuje sebevědomí, nabíjí novou energií a zklidňuje. Podporuje trpělivost a moudrost.

 

Zdarma k ceně zabalíme do dárkového balení.

 

Rychlé dodání.

Balíček odesíláme do 2 prac. dnů.

Osobní vyzvednutí lze ihned následující den. (0 kč)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu